Нова принудителна смяна в Левски - Ивайло Найденов заменя капитана Иван Горанов.

Начало на продълженията!

90+3′

Край на редовното време, следват продължения!

90+1′

ГОООЛЛЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Божилов изравнява резултата в добавеното време за 2:2! Атака на Мартин Минчев по десния фланг завърши с пас към нападателя, който с удар от 7-8 метра прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Митрев!

87′

Радослав Василев можеше да изравни! Националът засече с глава остро центриране пред вратарското поле, но ударът му мина до гредата!

85′

Жълт картон за Обертан.

84′

Обертан намери Костов при центриране от фаул, но ударът на нападателя на Левски е спасен от Макенджиев!

83′

Жълт картон за Енчев.

82′

Божилов заменя Фенуш.

78′

ГОООЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Тиам бележи за 2:1! При центриране на Цветкович, този път от левия фланг, Белаид свали към Яблонски, който в опита си да стреля по диагонал намери колегата си пред вратарското поле, за да може той да даде отново преднина на "сините"!

75′

Станислав Иванов заменя Давиде Мариани.

74′

Жълт картон за Радослав Василев.

73′

Пробив на Станислав Костов отдясно в наказателното поле завърши с егоистична проява на нападателя, който вместо да подаде на непокрития Мариани, стреля далеч от целта.

72′

Минчев заменя Зехиров.

70′

Столичани продължават да натискат своя съперник, докато "моряците" приеха играха в собствената си половина, като явно ще разчитат на контраатаки.

63′

Радослав Василев заменя Жоржиньо.

59′

Потресаващо отиграване на Кабрал от удобна позиция в наказателното поле! Холандецът бе намерен непокрит от Давиед Мариани, но вместо да стреля към вратата, реши да връща топката пред вратарското поле, крайно неуспешно...

58′

Жълт картон за Яблонски.

55′

Двата отбора действат по-скоро със стремеж да не сбъркат, а макар че столичани владеят повече инициативата, не успяват да стигнат до голово положение.

48′

По-активно начало на вторите 45 минути за домакините.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

43′

Божидар Митрев спасява сигурен гол при удар на Георги Илиев от фаул, който летеше под гредата!

41′

Продължават левскарите да търсят пролука в добре подредената защитана "моряците".

36′

Жълт картон за Зехиров.

33′

Жълт картон за Цветкович, който репликира съдията, тъй като целият отбор на Левски поиска дузпа - каквато се видя, че има! Габриел Обертан опита пас към Станислав Костов, а Пламен Димов протегна и с умисъл спря подаването с ръка, но Ивайло Стоянов подмина ситуацията.

31′

Жълт картон за Георги Илиев.

26′

Левскарите се опитват да наложат натиск в последните минути, пренесоха се в половината на съперника, но до този момент варненци са добре организирани в защита.

20′

Много динамичен мач, за което спомогнаха и двата бързи гола в началото.

17′

Жълт картон за Рейш.

15′

Напрежение в наказателното поле на "сините" при центриране от фаул и неубедителна намеса от Божидар Митрев!

12′

ГООООЛЛЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Георги Илиев изведе майсторски Зехиров зад гърба на Аймен Белаид, за да може футболистът на "моряците" да пусне топката край Митрев - 1:1!

9′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Кабрал открива резултата с удар от дъгата пред наказателното поле - 1:0! Холандецът си осигури позиция за стрелба, топката рикошира леко в гърба на Васил Панайотов и влетя в мрежата на Макенджиев, който също не се намеси добре!

7′

Принудителна смяна още в 7-ата минута - Холмар Ейолфсон е заменен от Аймен Белаид.

5′

Битка предимно в средата на терена в първите минути на мача.

1′

14. Божилов 77. Юруков
90. Минчев 99. Иванов

Днес от 16:00 часа, Черно море приема Левски на "Тича" в мач от осминафиналите за Купата на България. Вчера място на 1/4-финалите вече си осигуриха Струмска слава, Локомотив (Пловдив) и ЦСКА.

"Сините" са готови да впрегнат всички сили, тъй като целите им през настоящата кампания са доста високи, а и допълнителен стимул е сблъсък с Илиан Илиев, който в бивш техен футболист.

Левски с Ривалдиньо в сблъсъка срещу Черно море

Ясната е групата на "сините" за мача във Варна

Старши треньорът на столичани Славиша Стоянович най-вероятно ще заложи на почти същия състав, като този, които пусна срещу Верея, когато Левски записа разгромна победа със 7:0. Единственото, за което наставникът все още не е взел категорично решение е кой да стартира като титуляр в средата на терена. Вариантът е Филипе Нашименто да замени Нуно Рейш. Под рамката отново ще е Божидар Митрев, тъй като Мартин Полачек разочарова с някои от изявите си и в момента българският вратар отново получава шанс за изява. Атаката ще бъде водена от Станислав Костов, който се намира в много добра форма.

Групата на Черно море за домакинството на Левски

От 18-те отпаднаха Аристот Н`Донгала, Стефан Станчев и Мартин Костадинов

Илиан Илиев пък няма да може да разчита на младежкия ни национал Мартин Костадинов, тъй като той още се възстановява от вируса, който прекара наскоро. На негово място по десния фланг ще видим Емил Янчев.