87′

Бубняр сменя Коконов.

86′

Пропуск на Робърта!

Пропилява "златен" шанс за Левски, след като опитва да прехвърли вратаря, но не успява да го направи.

85′

Пропуск на Делев!

От едва няколко метра разстояние.

Малшанс за домакините!

81′

Жълт картон за Даске.

77′

Петков сменя Паулиньо.

76′

Котев заменя Ковачев.

75′

Александров сменя Руменов.

73′

Пореден неточен изстрел на Делев.

Топка над вратата на Михайлов.

Равенството се запазва.

69′

Делев шутира мощно!

Топката се отбива в напречната греда!

Флагът на страничния съдия обаче е вдигнат.

64′

Тежък сблъсък между Кнежевич и Михайлов.

Вратарят на "сините" поиска лекарска помощ.

Остава да лежи на земята.

62′

Кнежевич сменя Ганев.

57′

Димитров е заменен от Стаматов.

54′

Втори жълт картон за Найденов.

Левски остава с човек по-малко на терена.

49′

ГООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Паулиньо бележи за "сините"!

Прецизно попадение на състезателя на Левски.

Асистенцията е за Робърта.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+1′

Първото полувреме едва ли бе по вкуса на феновете на Левски, като то премина при подчертана несигурност в отбраната на столичани, както и без особено сериозни положения в атака.

В същото време домакините показаха, че ще търсят успеха на всяка цена, като държаха да притежават топката през по-голяма част от времето, което им позволяваше да диктуват случващото се на терена.

Още в 8-ата минута Делев осъществи пробив в полето на софиянци, топката на първо време му бе избита, но след това се върна в краката му, той с технично отиграване я прати към Коконов, който пък без да се забавя я продължи в мрежата за 1:0.

Последваха нови две опасности пред Михайлов, но капитанът на Левски доказа, че разполага с необходимата класа и умения и почти самостоятелно се справи с набезите на нападателите пред себе си.

Нов шанс за Делев притесни феновете на "сините", но този път бившият ас на ЦСКА се забави и не успя да стреля точно.

Здравко Димитров и Найджъл Робърта направиха и невъзможното, за да стигнат до полето на съперника, но така и не успяха да застрашат категорично вратаря на Арда.

Той все пак трябваше да се намесва след изпълнение на корнер, като спаси удар с глава към вратата му.

Защитата на Левски определено допускаше неточности, като обаче единайсеторката на Киров не успя да извлече максимума от това, въпреки че в даден момент от мача достигна до 68% владение на топката.

45′

Почивка.

44′

Засада на Димитров.

42′

Лозев опитва изненадващ изстрел от доста далечно разстояние.

Не е успешен.

Кълбото преминава високо над вратата.

38′

Жълт картон за Лозев.

33′

Подаване успоредно на голлинията на Левски от Ковачев.

Като по чудо Коконов не успява да засече топката в мрежата.

Киров изглежда претендира за дузпа...

30′

Почивка за футболистите на двата тима.

За глътка вода и кратки наставления от треньорите.

24′

Удар на Атанасов!

Симеонов спасява.

Изстрелът с глава е вторият точен за гостите в срещата.

23′

Неофициално предупреждение за Юруков.

22′

Опит на Мартинов да притеснява Михайлов с далечен изстрел.

Този път топката не намира очертанията на вратата.

18′

Нова грешка в защитата на столичани.

Намеса на Михайлов!

Решителни действия на "синия" капитан!

Нов гол не пада.

17′

Индивидуален пробив на Делев.

Стига до възможност за отправяне на изстрел.

Топката се спира в тялото на бранител.

Михайлов също очакваше ситуацията и демонстрира готовност за изява.

15′

68% притежание на топката за домакините.

Атаките на съперника са кратки и епизодични.

14′

Паулиньо полага неимоверни усилия, за да стартира поредната акция за тима си.

Не среща необходимата подкрепа и притежанието на топката е загубено от "сините" от София, които днес са в жълто.

8′

ГОООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Коконов бележи за домакините!

Асистенция на Делев!

Михайлов не успя да спаси, като изстрелът бе от близка дистанция.

7′

Ковачев се опитва да намери Делев.

Топката е избита в последния възможен момент от бранител на столичани.

Натиск на домакините.

5′

Центриране на Делев в наказателното поле.

Ганев стреля с глава.

Кълбото излиза в аут.

4′

Жълт картон за Найденов.

3′

Мощен изстрел на Димитров!

Вратарят на домакините избива топката в корнер.

Първа опасност пред една от двете врати.

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Минута мълчание в памет на Бисер Михайлов.

22 Ловре Кнежевич 88 Марин Петков

Арда посреща в Кърджали изпадналия в криза столичен гранд Левски. "Сините" имат само две победи през календарната 2020 година, като едната е в предишното гостуване на Арда, играно в Пловдив на 14 юни.

Тогава Левски се наложи с 1:3. През първия полусезон през октомври столичани се наложиха с 2:1.

Снимка 448604

В първия кръг кърджалийци направиха боево 3:3 в Монтана, докато Левски отново не можа да намери своя облик и падна на "Виваком Арена - Георги Аспарухов" от Берое с 0:2.

Левски загуби от Берое на "Герена" - 0:2

Кошмарно начало на новия сезон за Левски: Загуба на нула, автогол и исторически антирекорд

Очертава се трудна кампания за "сините"

Титулярният страж на домакините Иван Караджов още не е в във форма и отново ще бъде гласувано доверие на Васил Симеонов.

Николай Тодоров може да разчита на най-новото попълнение Матео Стаматов. Той е гласен за заместник на продадения в Белгия Иван Горанов.

Горанов разкри за още една оферта и аргументира избора на Роял Шарлероа

Бившият капитан на Левски е категоричен, че новият му клуб има сериозни амбиции

В единствения си шампионатен мач в елита на "Арда Арена" през миналия домакините направиха 0:0 с Ботев (Пловдив).

Ръководството на Левски към своите фенове: Урок по любов, епизод пореден. Автор - великата синя публика!