Турнир: Купа на конфедерациите Стадион: Фишт Олимпик Стейдиум, Сочи Зрители:

Край на мача!

90′

Жълт картон за Платенхардт.

81′

ГООООЛЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Вернер бележи за 3:1, който получава пас от резервата Хенрикс!

80′

Дракслер излиза, на негово място влиза Амин Юнес.

Снимка 300964

78′

ГООООЛЛЛ ЗА КАМЕРУН! Абубакар намалява резултата на 1:2, след като засича центриране от десния фланг!

77′

Брандт влиза на мястото на Демирбай.

73′

Хенрикс влиза на мястото на Руди.

70′

Муканджо напуска, на негово място влиза Гихоата.

66′

ГООООЛЛЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Немците покачват на 2:0, след като Вернер засича центриране с глава!

64′

Мабука получава червен картон.

57′

Джум е заменен от Нгамелеу.

54′

Германците изпускат да решат всичко в мача! Вернер е изведен срещу вратаря, ударът му е избит в краката на Кимих, но изстрелът на футболиста на Байерн е избит пред голлинията!

47′

ГООООЛЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Демирбай открива резултата след чудесно изпълнение извън наказателното поле - 1:0!

Снимка 300973

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

44′

Ангуиса можеше да вкара за Камерун, но ударът на футболиста, който бе намерен на далечната греда при центриране от десния фланг, е отразен от Тер Щеген!

39′

Опасно центриране на Муканджо от фаул, но двама футболисти на Камерун се разминават с топката пред вратарското поле.

35′

Чудесно разгърната контраатака на камерунците намери Басогог по диагонал в наказателното поле, но острието се забави твърди много в обработването на топката и я загуби.

29′

След първоначалния натиск на камерунците, ролите се размениха, а атаките на бундестима стават все по-чести и остри.

24′

Какъв пропуск на германците! Платенхардт центрира от десния фланг, но ударът на Кимих с глава от вратарското поле не намери целта!

21′

Много добра възможност за германците! Продължителна атака между Дракслер и Дерибай, завърши с пас на последния към Джан, който стреля от дъгата пред наказателното поле, но ударът му мина много близо до страничната греда!

Снимка 300972

20′

Прави впечатление, че след първите 20 минути камерунците установяват преса в половината на съперника, която до момента пречи на съперника да изнася топката.

16′

Шанс за Абубакар, който стреля от чудесна позиция пред наказателното поле, но ударът му е блокиран.

14′

Добре разгърната атака на германците е спряна заради засада. Правилно решение на страничния арбитър, тъй като Вернер бе зад защитата на камерунците.

11′

Кимих се опита да намери Дракслер с центриране в наказателното поле, но вратарят на Камерун излезе и боксира топката.

9′

Джум се вклини между централните защитници, осигурявайки си добра позиция за стрелба пред наказателното поле, но ударът му рикошира във футболист на германците.

5′

Камерунците са по-активни в началото, макар че териториалното им превъзходство не вещае голови опасности до момента.

1′