Турнир: Купа на конфедерациите Стадион: Казан Арена Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! ГЕРМАНИЯ И ЧИЛИ НЕ СЕ ПОБЕДИХА - 1:1!

Зрелищен футбол на "Казан Арена", но Германия и Чили не се победиха

Три добавени минути на редовните 90.

89′

Аранхис излиза, а на негово място се появява Силва

88′

Чилийският състав отново е по-борбеният на терена, но засега германците устояват на безбройните атаки на тима на Пици.

88′

По всички личи, че Льов е решил да завърши мача без никакви промени в своя титулярен състав.

86′

Зрелищен и бърз футбол на "Казан Арена" демонстрират Германия и Чили, но изглежда сблъсъкът ще завърши без победител.

81′

Мартин Родригес заменя Едуардо Варгас

76′

Босежур е санкциониран в жълто

74′

Голмайсторът на Германия получи хубав пас по земя и веднага шутира към десния ъгъл на вратата на Чили. За негово съжаление обаче, Джони Ерера направи поредно чудесно спасяване.

71′

Гари Медел е принудително заменен от Пауло Диас заради контузия

64′

Жълт картон и за Алексис Санчес

63′

Санчес се озова на стрелкова позиция, но страничният рефер вдигна флага за засада.

60′

Себастиан Руди получава жълт картон за нарушение срещу Алексис Санчес

52′

Тер Щеген отново не срещна затруднения, след удар на Босежур. Чилиецът опита далечен силен удар, но топката попадна в ръцете на вратаря.

48′

Логично зад топката застана звездата на чилийския състав - Алексис Санчес, който с техничен удар прехвърли стената, но коженото кълбо не попадна в очертанията на вратата.

47′

Не са изминали и 2 минути от старта на второто полувреме, а Чили вече си спечели правото да изпълни пряк свободен удар в непосредствена близост до наказателното поле на Германия.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРАТА ЧАСТ В КАЗАН!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 1:1!

45′

Една минута добавено време на редовните 45.

45′

Тер Щеген предотврати сигурен гол във вратата си, след като Санчес се откъсна от защитата на Германия и отправи силен удар. Стражът обаче, бе безпогрешен.

41′

ГООООООООООООЛ! Германия изравнява резултата в 41-ата минута чрез попадение на Ларс Щиндл!

39′

Чили е отборът, който контролира случващото се на терена. Тимът на Пици пресира Германия с къси, точни подавания.

34′

Дракслер бе футболистът, който изпълни свободния удар, но не успя да затрудни защитата на Чили.

33′

Шарл Аранхис извърши грубо нарушение и спечели на Германия свободен удар близо до наказателното си поле.

29′

До нищо опасно не се стигна пред вратата на Германия след изпълнението на корнера.

27′

Маурисио Исла шутира от границата на пеналта, но топката попадна в краката на защитник на Германия, който изби и спечели на Чили ъглов удар.

25′

Чили упражнява преса над Германия, като футболистите удобно са се настанили в германското наказателно поле.

20′

Ларс Щиндл получава първия жълт картон в срещата

17′

Едуардо Варгас овладя доста добре топката на границата на наказателното поле и нанесе брилянтен удар към вратата, но нацели напречната греда. Какъв шанс за Чили да удвои резултата!

14′

Ларс Щиндл е най-дейният футболист на Германия през последните минути. Нападателят опита удар от обещаваща дистанция, но вратарят не срещна затруднения.

8′

Дракслер опита бърза контраатака, но ударът му бе доста неточен и топката премина много встрани от вратата на Чили.

6′

ГОООООООЛ! Алексис Санчес не губи време и стартира с офанзива към защитата на Германия. Артуро Видал подаде топката на футболиста на Арсенал в наказателното поле на германците, чилиецът бързо я овладя и изпрати коженото кълбо в долния ляв ъгъл на вратата на Германия!

4′

Спокойни първи минути на стадиона в Казан.

2′
Сънотворен футболен снукър, житни бегачи на къси разстояния и заслужено празен стадион на Камерун - Австралия

Унищожително равенство между двата състава

1′