Ювентус записа второ поредно равенство и общо трето от началото на сезона в Серия "А". "Бианконерите" не успяха да победят у дома Верона в среща от петия кръг на шампионата. Двубоят завърши 1:1.

Андреа Фавили откри резултата за гостите на "Алианц Стейдиъм" след час игра, а в 78-ата минута Деян Кулушевски изравни.

В 16-ата минута гол на Ебрима Коли бе отменен заради негова засада. Малко след това Силвестри изби опасен удар на Бернардески.

В 37-ата минута Бернардески поиска дузпа за фаул на Давиде Фараони срещу него, но съдията не уважи претенциите му.

Снимка 502390

В 41-ата минута мощен удар на Хуан Куадрадо разтресе напречната греда. Четири минути след това Алваро Мората прати топката във вратата, но попадението бе отменено след намеса на ВАР заради много тънка засада.

В 56-ата минута Дзакани пробва изстрел от далечно разстояние, който беше избит в корнер. Четири минути по-късно именно той намери Фавили на точката на дузпата, като резервата откри резултата в полза на "мастифите".

"Бианконерите" стигнаха до изравнителен гол в 78-ата минута. Тогава Деян Кулушевски получи топката отдясно, финтира защитник и вкара с удар в далечния ъгъл.

В заключителните минути Дибала, Мората и Куадрадо опитаха удари, но вратарят Силвестри се намеси решително.