Отборът на Ювентус записа класическа победа с 3:0 над Фрозиноне в тазвечершния двубой от 24-ия кръг в Серия "А".

Резултатът бе открит още в шестата минута, когато Кристиано Роналдо комбинира с Пауло Дибала, а той отправи много хубав шут отблизо, насочвайки топката към горния десен ъгъл за 1:0.

11 минути по-късно, Лео Бонучи удвои, след като успя да достигне до отбита топка във вратарското поле и с глава я мушна в мрежата за 2:0.

Снимка 406899

Източник: БГНЕС

В 63-ата минута, Кристиано Роналдо също записа името си сред голмайсторите, след като простреля съперниковия вратар за 3:0.

След тази убедителна победа, Ювентус събра актив от 66 точки на върха във временното класиране, на 14 преднина пред втория Наполи. Фрозиноне пък е 19-ти с 16.