Отборът на Ювентус успя да се класира на 1/4 финалите в турнира за Купата на Италия, след като "бианконерите" на Макс Алегри стигнаха до успех с 3:2 в Торино срещу Аталанта.

Домакините дръпнаха с преднина от 2:0 след попадения на Дибала и Манджукич след малко повече от половин час игра.

Този резултат се запази до 72-та минута, когато гостите върнаха едно попадение чрез Конко.

"Бианконерите" стигнаха до трети гол от дузпа за 3:1, дело на Миралем Пянич, но въпреки това футболистите на Аталанта отново се върнаха в мача и намалиха резултата на 2:3.

Това стана чрез Лат, който се разписа в 81 минута и в последните минути постави под напрежение играчите на Алегри, които но все пак се класираха за следващата фаза.

Ювентус - Аталанта 3:2