Ювентус допусна голяма издънка у дома в Серия "А", след като падна с 1:2 от Саусоло в мач от 10-тия кръг на италианското първенство.

Всичко по интересно в мача се случи в последния четвърт час, а голямата драма - буквално в последната секунда.

Ювентус има план за привличането на Пол Погба

Ще се раздели с двама играчи

Давиде Фрези успя да изведе своите напред в края на първото полувреме, но 76-ата минута Уестън Маккени се разписа с глава и "старата госпожа" се върна в двубоя. "Бианконерите" осъществиха сериозен натиск в последните минути, но залисани в атака забравиха за своята защита и в 95-ата минута Максим Лопес смълча трибуните на "Алианц Стейдиъм" в Торино.

Така Ювентус заема 6-то място в класирането и изостава на цели 13 точки от лидера Милан. Сасуоло се намира на 9-та позиция, като с победата днес събра 14 точки в актива си.

Ето и другите резултати от 10-тия кръг на италианската Серия "А", които се играха днес:

Сампдория - Аталанта 1:3

Удинезе - Верона 1:1

Емполи - Интер 0:2

Каляри - Рома 1:2

Лацио - Фиорентина 1:0