Отборът на Ювентус бе тотално надигран от Сампдория в днешната среща от 13-ия кръг на Серия "А". "Бианконерите" загубиха като гост с 2:3.

Ювентус обърна Беневенто и го победи с 2:1

Ювентус загуби първото полувреме срещу Беневенто, но след това стигна до пълен обрат

"Старата госпожа" леко се поизложи срещу най-слабия тим в Калчото

Въпреки че през първия половин час на мача, Юве бе по-дейният тим, резултатът така и не бе открит в тяхна полза. Още във 2-ата минута Игуаин остана непокрит в наказателното поле и шутира, но топката премина на сантиметри от гредата.

В 27-ата минута гол на Гонсало бе отменен заради засада, а до края на първите 45 минути, "бианконерите" имаха едва още една обещаваща атака. Куадрадо опита удар от близък ъгъл, но топката отново премина встрани.

В 52-ата минута Сапата откри головата сметка на Самп, след прекрасен удар с глава. В 71-ата Торейра удвои. а 8 минути по-късно, Ферари оформи класическото 3:0.

Секунди преди края, Игуаин и Дибала сътвориха малко чудо и отбелязаха две попадения за крайното 2:3.