Наставникът на Ювентус Масимилиано Алегри коментира победата с 3:2 над Сампдория.

"Отборът се защити добре, но при 2:0 имаше грешка след ъглов удар, който доведе до гол, а при 3:1 загубихме топката в центъра на терена и допуснахме нов.

Трябваше да решим всички проблеми по-рано. Доволни сме, че спечелихме за втори пореден път и спечелихме за първи път у дома. Сега се подготвяме за Челси .

Дибала и Мората определено няма да играят срещу Челси и Торино. Това е сигурно. Надяваме се само, че след паузата за мачовете на националните отбори, те ще бъдат на наше разположение. Това е част от играта, трябва да продължим да работим.

Ювентус победи Сампдория с 3:2 в Серия А

Ювентус победи Сампдория, но загуби Дибала

Звездата напусна със сълзи на очите

Ние вършим добра работа. Трябваше да спечелим с 3:0 след 20 минути, създадохме много повече шансове от преди. Не бива да мислите, че Ювентус е в състояние да доминира за 90 минути, никой не може да го направи. Но трябва да сте готови да играете защита в точното време", каза Алегри пред Sky Sport Italia.