Ювентус победи Сампдория в мач от 6-ия кръг на Серия А.

"Старата госпожа" се наложи с 3:2. Неприятен удар за треньора Масимилиано Алегри е контузията на звездата Пауло Дибала, който напусна принудително със сълзи на очите.

Тимове от Серия "Б" идват за Здравко Димитров от Левски

Крилото има допълнителен стимул за добро представяне срещу ЦСКА

"Старата госпожа" поведе в 10-ата минута. Пауло Дибала достигна до пас на границата на пеналтерията и незабавно стреля по фантастичен начин от движение в долния десен ъгъл. Малко по-късно Дибала се контузи и напусна приудителнo.

В 43-ата минута Юве удвои след дузпа, реализирана от Леонардо Бонучи. Само минута по-късно гостите върнаха попадение чрез Йошида. В 57-ата минута Локатели направи преднината на "старата госпожа" по-внушителна. Седем минути преди края на редовното време Антонио Кандева намали за 3:2, оформяйки и крайния резултат.