Удинезе и Ювентус направиха 2:2 в първия кръг на Серия А. Сред резервите бе звездата на "старата госпожа" Кристиано Роналдо, който се появи на терена в 60-ата минута.

Португалецът дори вкара в 94 -ата минута, но заради засада попадението не бе зачетено.

Роналдо, въпреки че беше готов да играе, поиска да бъде оставен на пейката в опит да осигури трансфер, въпреки че това беше отречено от Павел Недвед.

Конфликт? Алегри остави Кристиано Роналдо резерва за Ювентус

Не започва срещу Удинезе

Без него Пауло Дибала откри мача с красив гол в 3 -та минута, след което асистира на Хуан Куадрадо в 23 -ата минута за 0:2. Удинезе върна с гол на Рикардо Перейра в 55 -ата минута с дузпа, след което Алегри пусна Роналдо в игра в 60-ата минута на мястото на Алваро Мората.

В 85 -ата минута Жерар Деулофеу вкара гол, който бе признат след дълга проверка на VAR, а след това последва драмата - Кристиано Роналдо в 94 -ата минута смяташе, че е решил мача, но след проверката на VAR голът му бе анулиран.