Удинезе и Болоня завършиха наравно 1:1 в мач от 35-ия кръг на Серия "А". Родриго де Пол откри резултата в 23-ата минута, а шест минути преди края Рикардо Орсолини изравни от дузпа.

Така и двата отбора имат по 40 точки и до голяма степен вече мислят за следващия сезон.

Българският защитник Валентин Антов отново остана неизползвана резерва за тима на Синиша Михайлович.

"Зебрите" поведоха в 23-ата минута. Тогава звездата на тима Родриго де Пол направи страхотен индивидуален пробив, нахлу в наказателното поле и направи Лукаш Скорупски безпомощен.

В края на първата част Хуан Мусо спаси силен удар в горния десен ъгъл на Родриго Паласио.

През второто полувреме играта беше равностойна. В 81-ата минута вратарят на домакините фаулира в наказателното поле Паласио. Главният рефер посочи бялата точка, а Рикардо Орсолини не сбърка за 1:1.

Наполи спечели гостуването си на Специя с 4:1 в Серия "А"