Торино и Сампдория не се победиха в мач от 9-ия кръг на Серия А. Двата тима завършиха 2:2 на "Стадио Олимпико Ди Торино".

По този начин, Самп е на 11-ата позиция с 11 точки, докато "биковете" са в зоната на изпадащите, заемайки 18 место с 6 пункта. Днешната среща бе доста оспорвана. В 7-ата минута Белоти от състава на домакините вкара попадение, но то бе отменено заради засада след преразглеждане с ВАР-системата.

В 25-ата минута гол все пак имаше. Отново Белоти се озова в стрелкова позиция след подаване на Синго. В 54-ата минута Самп изравни чрез Кандрева. Девет минути по-късно Кандрева отигра отлично подаване на Куалярела, като се озова непокрит в наказателното поле и прокара топката зад Сириги за 1:2.

В 77-ата минута Меите скочи най-високо в наказателното поле, за да засече топка от корнер, изпълнен от Верди. Добре насоченият му удар с глава попадна неспасяемо във вратата за крайното 2:2.