Отличното представяне на Сасуоло в Серия "А" продължи и след 5-ия кръг. "Неровердите" победиха с 3:1 Емполи у дома.

Гостите откриха резултата още в 1-ата минута, когато Капеци напредна по крилото и опита пас към Капуто, който рикошира в защитник и влезе във вратата за 0:1.

Сасуоло бързо стигна до равенството. В 13-ата минута Кевин-Принс Боатенг засече топката на точката на дузпата и изравни резултата за 1:1.

В началото на второто полувреме Джан Марко Ферари с глава направи пълен обрат.

В 85-ата минута "зелено-черните" решиха всичко с трето попадение. Пол Лироланапредна по десния фланг и пусна по земя за Федерико Ди Франческо, който с пета вкара красив гол за крайното 3:1.

Така Сасуоло се върна на победния път и отново излезе на 2-ото място в класирането с 10 точки. Емполи е 16-и с 4 точки.

Кристиано Роналдо откри головата си сметка за Юве, "бианконерите" подчиниха Сасуоло