Сасуоло и Торино не излъчиха победите, но си размениха по три гола в първия мач от петия кръг в Серия "А".

Първото полувреме не предвещаваше шоуто след почивката. Торино имаше лек превес и да поведе. В 33-ата минута Карол Линети засече центриране с глава отдясно за 0:1.

Отговорът на домакините дойде едва в 71-вата минута, когато Филип Джуричич реализира от близо за 1:1.

Само 6 минути по-късно Торино отново излезе напред. Точен бе Андреа Белоти, който получи дълго подаване зад противниковата защита, успя да се пребори за топката и преодоля вратаря за 1:2.

Секунди по-късно нападателят на Торино разигра топката превъзходно с Лукич и сърбинът порази вратата на Сасуоло за 1:3.

В рамките на две минути Влад Кирикеш и Франческо Капуто направиха резултата 3:3.

Кирикеш отбеляза със страхотен шут от далечна дистанция, а Капуто бе намерен в наказателното поле и с глава се разписа.

В следващия кръг от италианския шампионат Сасуоло гостува на Наполи, докато Торино посреща Лацио.

След равенството Сасуоло заема второто място с актив от 11 точки, на 1 зад лидера Милан, който е с мач по-малко. Торино е предпоследен все още без победа от началото на сезона.

Милан спечели с 3:1 гостуването си на Селтик в Лига Европа