Днес вече се изиграха три двубоя от 20-ия кръг в италианската Серия "А". В първия сблъсък за деня Аталанта нанесе тежка загуба на Фрозиноне като гост, разбивайки го с 5:0.

Аталанта разката Фрозиноне и се изравни с Милан в класирането

5:0 за "синьо-черните"

В срещата между СПАЛ 2013 и Болоня обаче не се излъчен победител и двата отбора завършиха при равен резултат 1:1. Попадението за "сините" бе дело на Къртич в 63-ата минута, докато съперниковият гол падна в 24-ата. В негов реализатор се превърна Паласио.

Мачът между Фиорентина и Сампдория бе доста зрелищен, като след голово шоу, двата гранда завършиха наравно 3:3. Резултатът бе открит от "виолетовите" в 34-ата мунта чрез попадение на Луис, но само пет минути по-късно, Фернандеш бе изгонен заради втори жълт картон. Малко след това, гостите изравниха за 1:1 чрез Рамирес.

В 70-ата минута, Луис отново изведе Фиорентина напред, но 11 минути по-късно, Куалярела изравни от дузпа за 2:2. Отново той се разписа в 85-ата минута, но в добавеното време, Пецела оформи крайното 3:3.