Милан успя да запише знаменита победа над Верона с 3:2. Росонерите изоставаха с 0:2, а като се прибавят и многото проблеми свързани със състава след заразяването с COVID-19, мисията на тима беше повече от трудна.

Първото полувреме беше кошмарно за Милан - Джанлука Капрари откри в 7-ата минута като изведе отбора на Игор Тудор напред. В 24-ата минута Антонин Барак увеличи от дузпа на 0:2. Това беше последвано от контузия на Анте Ребич, който трябваше да бъде заменен в 36-ата минута на мача.

Петко Христов с цял мач при важна победа на Специя

Втори успех за тима ан българина

"Росонерите" обаче не се предадоха - в 59-ата минута Оливие Жиру намали на 1:2, а в 76-ата минута Франк Кейси изравни от дузпа за 2:2. В 77-ата минута легендата Златан Ибрахимович се появи в игра, а минута по-късно защитникът на Верона Корай Гюнтер вкара много нелеп автогол за 3:2.