Лацио се върна на победния път в Серия "А". Тимът на Симоне Индзаги допусна поражение в три срещи поред в първенството, но тази вечер успя да се справи с 2:0 като домакин с Верона. Срещата бе от 25-ия кръг.

Римските орли имаха превъзходство през целия мач, като пропуснаха редица отлични възможности за попадения.

Снимка 341236

Все пак в 55-ата минута голмайсторът на тима Чиро Имобиле откри резултата. Нападателят получи подаване от Луис Алберто и с удар в близкия ъгъл матира Николас.

Пет минути по-късно отново Имобиле бе в прегръдките на съотборниците си. Удар на Лулич бе спасен от вратаря на Верона, а при добавката италианският национал с глава вкара за крайното 2:0.

С успеха Лацио си върна четвъртото място като събра 49 точки и изпревари Интер. Верона е едва 19-и с 16 точки.

ФКСБ изненада Лацио, победи го с 1:0