Интер спечели трудно с 2:1 при гостуването на последния в класирането Кремонезе в мач от 20-ия кръг на италианската Серия А.

Аржентинският национал Лаутаро Мартинес вкара и двата гола за успеха и "нерадзурите" се изкачиха на второ място в класирането на 10 точки след лидера Наполи, който утре приема Рома в дербито на кръга.

Съставът на Кремонезе, който все още няма победа от началото на сезона, изненадващо поведе в резултата с първата си атака в 11-а минута, когато Давид Окереке бе точен с фантастичен удар в горния ляв ъгъл. Интер бързо се съвзе от шока и в 21-а минута Мартинес изравни.

Интер иска да предоговори условията за наем на Лукаку

Белгиецът и без това не се справя добре на "Джузепе Меаца"

През втората част Интер овладя инициативата и успя да направи пълен обрат. В 65-а минута отново Лаутаро се разписа след асистенция на Един Джеко.