Интер записа нова победа, този път с 2:0 над Специя, за да изпревари Милан на второ място в класирането на на Серия А. Рома пък загуби с 0:1 от Болоня. Това е трето поражение в последните пет мача за "вълците".

Роберто Галардини стреля в 36-ата минута след страхотна акция на Интер за 1:0, след което ят в 58-ата минута реши мача с гол от дузпа.

Интер вече има 34 точки на второто място в Италия, една по-малко от лидера Наполи и две пред Милан.

Салернитана - Ювентус 0:2 в мач от Серия "А"

Салернитана "помогна" на Юве и Мората да възвърнат своето самочувствие

Дибала и Мората върнаха торинци на победния път

На "Ренато дал'Ара" двубоят на двамата приятели на резервната скамейка Михайлович и Моуриньо завърши с победа с 1:0 на домакините, четвъртата им в последните пет мача за изкачване до осмо място в таблицата. Матиас Суонберг отбеляза единствения гол в срещата в 35-ата минута на срещата.