Отборът на Интер (Милано) победи с 3:2 Ювентус като гост в среща реванш от купата на Италия.

Марио Балотели откри за гостите от Милано в 10-ата минута, но капитанът на "Старата госпожа" Алесандро Дел Пиеро върна попадението само три минути по-късно.

След половин час игра Винченцо Якуинта даде аванс на домакините, вкарвайки за 2:1. Аржентинският ветеран Хулио Крус обаче върна интригата в срещата с нов гол в 39-ата минута.

Марио Балотели се превърна в герой за "Старата госпожа" вкарвайки нов гол в 53-ата минута, извеждайки Интер напред в резултата.

До края на срещата не се случи нищо по-интересно с изключение на червения картон на Мауро Каморанези в 89-ата минута.

В единствената среща от първенството днес Милан победи Реджина с 1:0 като гост с гол на Джилардино в 18-ата минута.