Отборите на Интер и Милан не успяха да излъчат победител в дербито на 33-ия кръг в Серия "А", след като тази вечер завършиха при равен резултат 1:1.

Резултатът беше открит в 14-ата минута от "вълците", когато Стефан Ел Шарауи се измъкна от пазачите си и шутира много опасно от границата на наказателното поле. Топката се озова във вътрешната част на вратата, тъй като Ханданович нямаше никакъв шанс да успее да избие кълбото - 1:0.

В 62-ата минута, "нерадзурите" изравниха. Данило Д'Амброзио остави топката за Иван Перишич, който трябваше само да засече центрирането и да преодолее вратаря, както и стори - 1:1.

Снимка 419341

Източник: БГНЕС

В 69-ата минута, Мартинес можеше да удвои за домакините. Той успя да достигне до отбира в наказателното поле топка и стреля от движение, но разочарова, след като изпрати кълбото в трибуните.

След това равенство, Интер събра актив от 61 точки на третото място в Серия "А", докато Рома е пети с 55.