Торино и Специя не се победиха в мач от 18-ия кръг на Серия А. Двата отбора направиха 0:0 на "Стадио Олимпико Ди Торино".

Българският нападател Андрей Гълъбинов игра няколко минути за състава на гостите като се появи в 87-ата минута. За родния национал има слухове, че си търси нов отбор, предвид факта, че не е титуляр за Специя.

Неговият отбор остана с човек по-малко още в 6-ата минута когато Лука Виняли бе изгонен след намесата на ВАР като първоначално рефера му беше показал жълт картон.

В 35-ата минута,Роберто Пиколи от състава на гостите стреля много опасно от фаул, но топката беше парирана от вратаря.

Търси се нов отбор за Андрей Гълъбинов

Българинът напуска Специя

Най-чистото положение в мача бе чак в добавеното време когато Кристиан Ансалди получи чудесен пас в наказателното поле, но нацели дясната греда, пропускайки чудесен шанс за гол.

След този мач, Торино е в зоната на изпадащите, заемайки 18-ото място. Специя пък е на 14-ата позиция с 18 точки.