Отборът на Палермо записа нова загуба в италианската Серия "А". В последен мач от междинния 10-и кръг той отстъпи при домакинството си на Удинезе с 1:3. Българският национал Ивайло Чочев беше резерва и се появи в игра в 59-ата минута, когато резултатът все още беше положителен за неговия тим - 1:1.

А иначе мачът започна перфектно за домакините. Още в 10-та минута те поведоха в резултата с гол на Илия Несторовски, но до почивката "фриуланите" изравниха чрез Сирил Теро в 36-та минута, който се разписа след асистенция на Силван Видмер.

Гостите нанесоха своя удар в рамките на пет минути между 75-ата и 79-ата, когато с два гола на Секо Фофана си гарантираха победата. В 82-ата домакините останаха и с човек по-малко след изгонването на Ролан Шалай за втори жълт картон.

Така Палермо записа трета поредна загуба и остава на предпоследното място с 6 точки. Удинезе вече е с 13 и се изкачи на 14-о място.