Кандидатът за титлата в Серия "А" - Интер, записа втора поредна загуба в шампионата и вече е на 5 точки от лидерите.

Това стана факт, след като "нерадзурите" отстъпиха с 0:1 при гостуването си на Сасуоло. Единственото попадение в мача бе дело на Диего Фалчинели, който засече топката в мрежата с глава в 34-ата минута.

Капитанът и звезда на гостите - Мауро Икарди, пък пропусна да изравни от дузпа в 49-ата минута след спасяване на Андреа Консили.

Така в рамките на една седмица футболистите на Лучано Спалети допуснаха две поредни поражения, първото дошло у дома от Торино с 1:3.

Тимът вече е на 3-то място, с актив от 40 точки. Лидерът Наполи е с 45, следван от Ювентус, който по-късно тази вечер играе срещу Рома.

Сасуоло - Интер 1:0

1:0 Фалчинели 34'