Турнир: Копа Италия Стадион: Зрители:
120′

Край на мача!

114′

Какъв пропуск на Жоао Марио! Последният пропуска да сложи точка на спора, след като получи невероятен пас от отскубналия се зад защитата Икарди, но Марио останал сам срещу вратаря стреля високо над вратата.

110′

Гостите ще пробват да атакуват с повече футболисти съперника си за достигане на изравнителен гол, което обаче отварят доста свободни пространства за бързите играчи на Интер.

109′

Жълт картон за Кандрева.

105′

Начало на второто продължение!

105+1′

Край на първото продължение.

105′

Жълт картон за Гари Медел.

102′

Жълт картон за Ди Франческо.

97′

ГОООЛ ЗА ИНТЕР! Кандрева извежда отново домакините напред, след като по диагонал с левия крак намери очертанията на вратата - 3:2!

93′

Брозович влиза на мястото на Едер.

92′

Гостите можеха да стигнат до пълен обрат, след като последва центриране по земя от левия фланг, което премина през няколко футболисти, но Карисо успя навреме да види топката и я улови.

90′

Начало на първото продължение.

90+3′

Край на редовното време! Следват продължения!

90+1′

Продължително разиграване в полето на гостите завършва с центриране на Кандрева към Икарди, което е избито в тъч.

86′

Едер нахлу отляво в наказателното поле, отправи се към точката на дузпата, но ударът му мина встрани от вратата.

84′

Центриране към Икарди, топката е избита от вратаря Да Коста.

79′

Оквонкво влиза на мястото на Дестро.

78′

Невероятен пропуск на Икарди, който не успя да засече фронтално срещу вратата отличен пас на Едер.

74′

ГООООЛ ЗА БОЛОНЯ! Гостите изравняват резултата, след като Донса се възползва от центриране от левия фланг и с глава фиксира паритета - 2:2!

72′

Икарди влиза на мястото на Паласио.

72′

Наги влиза на мястото на Джемайли.

71′

Габриел Барбоса напуска, на негово място Кандрева.

66′

Домакините продължават в търсенето на трети гол, а Паласио имаше шанс да реализира второ попадение на сметката си, но диагоналният му удар отдясно в наказателното поле бе боксиран от Коста.

63′

Жълт картон за Д'Амброзио.

60′

Муние влиза на мястото на Рицо.

56′

Натискът на Интер става неудържим за гостите, а Едер отново пробва от дъгата на наказателното поле да се разпише, но ударът му мина близо до дясната греда на Коста.

55′

Удар на Едер от удобна позиция извън наказателното поле минава далеч от целта.

52′

Интер пропуска да вкара трето попадение, след като Жоао Марио центрира от корнер и от 3-4 метра фронтално топката бе засечена от Паласио, но закована на голлинията от вратаря Коста!

51′

Първи жълт картон в мача, получава го Донса.

49′

"Нерадзурите" можеха да стигнат до трето попадение, след като Едер центрира остро от левия фланг, но Жоао Марио не успя да засече добре топката с глава.

48′

Началните минути са копие на развитието от първото полувреме - Интер се настанява в половината на съперника.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

43′

ГООООЛ ЗА БОЛОНЯ! Гостите се връщат в мача с късмет, след като удар на Джемайли от границите на наказателното поле бе отклонен от Кондогбиа!

38′

ГОООЛ ЗА ИНТЕР! Паласио бележи втори гол за домакините, след като получи добра топка в наказателното поле и по диагонал матира вратаря на гостите - 2:0!

33′

ГОООООЛ ЗА ИНТЕР! Поредното центриране на Жоао Марио от корнер донесе попадение във вратата на гостите при това какво - Джейсън Мурило със задна ножица от точката на дузпата открива резултата - 1:0 за Интер!

27′

"Нерадзурите" разчитат на статични положения, за да стигнат до голова опасност пред вратата на съперника, но поредното центриране от Жоао Марио бе изчистено от Масина далеч от вратата.

18′

Нов шанс за гостите, които изнесоха играта в по-предни позиции! Галиардини падна около наказателното поле, но съдията не отсъди нарушение, топката бе поета от Ди Франческо, който намери Дестро, но ударът на последния бе блокиран от Медел.

15′

Гостите от Болоня стигнаха до удобно положение, но Ризо не успя да се възползва от получена топка пред наказателното поле.

14′

Натискът на домакините е осезаем, но въпреки това липсват положенията пред вратата на гостите от Болоня.

4′

Домакините се настаняват в половината на Болоня още в началните минути в търсене на ранен гол.

1′