Отборът на Интер записа победа с 2:1 над Верона и вече е само на две точки разлика от лидера във временното класиране в Серия "А" - Наполи.

МАУРО ИКАРДИзация!

Или нападателят на бъдещето!

"Нерадзурите" откриха резултата в 36-та минута с гол на Борха Валеро. Кандрева центрира отдясно, а бившият халф на Фиорентина бе изпуснат от защитата на Верона. Той засече от воле и изведе своя тим напред.

В 59-та минута Верона получи правото да изпълни дузпа. Самир Ханданович скочи акробатично в наказателното си поле и събори противников играч. Ветеранът Джанпаоло Пацини застана зад бялата точка и изравни.

Малко преди края Иван Перишич донесе победата на Интер, след като отбеляза гол-шедьовър от границата на наказателното поле след отбита топка след изпълнение на ъглов удар.