Хебър загуби тежко с 2:5 от втория отбор на Краснодар в контрола, играна на комплекс "Миракъл" в Лара.

Два гола за руснаците вкара Джонатан (18, 37), разписаха се още Кокоев (4), Манелов (21-дузпа) и Олусегун (45). Ивайло Михайлов (10) и Живко Петков (49) отбелязаха попаденията за тима от Пазарджик.

През първата част Краснодар беше пълен господар на терена, а попадението за Хебър дойде след подарък на вратаря на съперника. До почивката българският тим имаше само още една възможност, която обаче беше пропиляна от Китан Василев.

След почивката треньорът на Хебър Николай Митов пусна изцяло нов състав, който се представи доста по-добре. В 49-ата минута Живко Петков се разписа с добавка след шут на Тодор Чаворски и спасяване на руския вратар.

Голмайсторът на пазарджиклии можеше да вкара и 55-ата минута, но стражът на Краснодар спаси. Петков все пак успя да прати отново топката в мрежата на съперника в 63-ата минута, но попадението не бе зачетено заради засада. Техничен шут Емануил Манев в 79-ата минута пък срещна напречната греда.