Айнтрахт (Франкфурт) допусна домакинска издънка срещу Майнц 05, а това може да коства мястото на "орлите" в Шампионската лига през следващия сезон. Гостите поведоха в 11-ата минута чрез Карим Онисиво, а в 86-ата минута Айдън Хрустич изравни.

Така тимът на Ади Хютер остава пети с 57 точки, с една по-малко от четвъртия Борусия (Дортмунд). Майнц е 12-и с 36 точки.

Гостите излязоха напред в резултата в 11-ата минута. Тогава Доминик Кор намери Карим Онисиво, който с мощен удар вкара за 0:1.

В 76-ата минута Майнц получи златен шанс да удвои аванса си, когато Онисиво се озова сам срещу Трап, но пропусна.

"Орлите" изравниха в 86-ата минута. Тогава Андре Силва намери Айдън Хрустич, който се оказа най-съобразителен в наказателното поле и изравни.

До края на мача Стивън Цубер и Андре Силва пропуснаха да донесат успеха на Айнтрахт.