Българският полузащитник Илия Груев-младши записа дебют като титуляр в Бундеслигата.

Той започна като титуляр за Вердер (Бремен) и остана на терена 84 минути при равенството на тима 2:2 у дома с Щутгарт. Завърналият се в елита отбор от Северна Германия има две точки след първите два мача.

Илия Груев-младши вече има нов съотборник във Вердер

Йенс Стаге вече е футболист на бременци

Домакините от Бремен започнаха в схема 3-5-2, а Груев застана в средата на петимата полузащитници. Той имаше няколко чудесни виждания в предни позиции, като създаде положение за голмайстора на тима Фюркрюг, който вече беше открил резултата в 4-ата минута.

Гостите от Швабия обърнаха хода на мача Уатаро Ендо в 38-ата минута и Сила Катопмва Мвумпа в 77-ата. Крайното 2:2 беше оформено от Оливер Бурке в 5-ата минута на добавеното време.