Турнир: Германия Бундеслига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача!

87′

ГООООЛЛ ЗА БАЙЕРН! Чудесно отработена комбинация! Хамес намери Мюлер отдясно в наказателното поле, който от движение пусна подаване успоредно на вратата към Левандовски, а полякът от близка дистанция вкара за 3:1!

85′

Жълт картон за Хави Мартинес.

83′

Какво спасяване на Мануел Нойер! Вратарят на баварците отрази удар с глава на съперников футболист, оставен непокрит на 3-4 метра от вратата!

79′

Шалай заменя Жоелинтон.

78′

Хамес заменя Тиаго.

73′

Гнабри заменя Коман.

68′

Жълт картон за Кимих.

63′

Жълт картон за Пош.

62′

Изключително интересно и оспорвано е второто полувреме, а домакините са видимо преобразени след почивката.

Снимка 401228

Източник: fcbayern; twitter

59′

ГОООЛЛЛ ЗА ХОФЕНХАЙМ! Шулц с много добър удар от движение извън наказателното поле намалява резултата - 1:2! Домакините стигнаха до попадението, след като организираха добра контраатака, дошла след корнер пред тяхната врата.

58′

Жълт картон за току що влезлия в игра Грилиш.

57′

Гайгер заменя Демирбай.

56′

Грилиш заменя Фогт.

53′

Първи шанс за домакините! Демирбай пропусна да върне едно попадение, след като пред вратарското поле стреля над вратата!

49′

Горецка можеше да запише хеттрик, след като Хави Мартинес засече с глава центриране от корнер, но авторът на два гола до момента в мача не успя да засече топката, която мина до гредата!

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

ГООООЛ ЗА БАЙЕРН! Страхотна контраатака за баварците завърши с остро подаване от левия фланг на Алаба към наказателното поле, а от почти паднало положение Горецка вкара за 2:0!

Снимка 401224

39′

Домакините опитват да отговорят на предизвикателството на баварците, но за момента без успех.

34′

ГООООЛЛЛ ЗА БАЙЕРН! Леон Горецка логично открива резултата! Томас Мюлер стреля с глава от близка дистанция, Бауман успя да избие опасни удар, топката обаче отиде при Горецка, който макар и леко встрани, успя да намери мрежата - 1:0!

Снимка 401223

33′

Тотална доминация на баварците до момента, като по чудо резултатът все още е 0:0.

29′

Нова възможност пред Роберт Левандовски, който получи подавене отдясно в наказателното поле, но диагоналният му удар бе избит от Бауман.

27′

Какъв пропуск за гостите! При центриране от корнер, Хумелс бе намерен във вратарското поле, но след серия рикошети и опити за удар на защитника Бауман закова топката пред голлинията!

26′

Жълт картон за Фогт.

22′

Роберт Левандовски се размина с топката на метри от голлинията при остро подаване на Кимих отдясно в наказателното поле!

18′

Опасно центриране пред вратарското поле на Хофенхайм, Томас Мюлер от паднало положение стреля към вратата, но топката мина до гредата.

15′

Териториално превъзходство на Байерн (Мюнхен) в последните минути, което личи от притежанието на топката - 70 на 30 % в полза на баварците.

Снимка 401221

10′

Добра атака на Байерн през центъра и левия фланг завърши с подаване към Левандовски, който обаче отново не успя да намери очертанията на вратата.

5′

Центриране от фаул намери Крамарич в наказателното поле, който засече топката с глава, но ударът бе твърде слаб и Нойер спаси без проблем.

3′

Първа възможност за Байерн, при която топката е свалена към Левандовски пред линията на наказателното поле, но ударът на поляка от движение е крайно неточен.

1′