Дембеле влиза на мястото на Мбапе.

83′

Брандт заменя Гинтер.

80′

ГОООООЛ ЗА ФРАНЦИЯ!!! Антоан Гризман се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Матс Хумелс.

77′

Прецизен удар на Погба срещна тялото на негов съотборник и излезе в аут.

75′

Дракслер влиза на мястото на Сане.

Снимка 384001

67′

Серж Гнабри получи отличен пас и нанесе удар от средна дистанция, който бе отразен от Лорис.

64′

Удар на Гризман от пряк свободен удар минава над напречната греда.

Снимка 383989

Източник: twitter

62′

ГОООООЛ ЗА ФРАНЦИЯ!!!! Антоан Гризман изравни резултата, след неспасяем удар с глава в десния ъгъл. Подаването към нападателя бе дело на Люка Ернандес.

57′

Удар на Мбапе от пряк свободен удар излезе в аут.

54′

Шулц намери Сане в наказателото поле, а фланговият футболист стреля покрая дясната греда.

53′

Нойер спаси удар на Мбапе.

Снимка 383988

52′

Пропуск на Мбапе! Нападателят получи пас в наказателното поле, овладя топката, но стреля право в обсега на Нойер.

48′

Люка Ернандес получи отличен пас и нанесе удар, който срещна тялото на играч на Германия и излезе в корнер.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

Снимка 383992

43′

Удар на Погба от пряк свободен удар срещна стената.

36′

Удар с глава на Гинтер след центриране от корнер минава в страни от дясната греда на Франция.

34′

Сане овладя топката на границата на наказателното поле и опита удар, който е блокиран.

29′

Жълт картон на Гинтер.

Снимка 383987

28′

Удар на Павар срещна тялото на играч на Германия.

24′

Спасяване на Лорис!!! Вратарят на домакините се намеси отлично при удар на Матиас Гинтер, дошъл след центриране от корнер на Кроос.

21′

Пол Погба получи отличен пас и опита да застраши Мануел Нойер, но ударът му минава в страни от целта.

Снимка 383983

19′

Сане пусна отличен извеждащ пас за Тимо Вернер. Юго Лорис обаче излезе предвидливо, изпревари нападателя и улови топката.

14′

ГОООООООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ!!!! Тони Кроос даде аванс на Бундестима от дузпа! Наказателният удар бе отсъден заради игра с ръка в наказателното поле на Преснел Кимпембе.

Снимка 383981

4′

Гризман овладя топката, преодоля съперник и опита удар, който мина покрай лявата греда на Нойер.

1′

19. Сидибе

Един от най-интересните сблъсъци в Лига на нациите ще се играе тази вечер. От 21:45 часа в Париж излизат Франция и Германия.

До момента "петлите" водят в класирането на групата с 4 точки, докато Бундестима е само с 1. Двубоят изглежда по-важен за гостите, които преди няколко дни бяха разбити от Холандия с 0:3 в Амстердам.

В Германия стоят твърдо зад Йоахим Льов

Бъдещето на специалиста не зависи от мача с Франция

При успех днес възпитаниците на Дидие Дешан почти сигурно ще си гарантират първото място в групата. Провал пък може да коства поста на селекционера на Германия Йоахим Льов. Шансовете на тима при поражение да изпаднат от Лига "А" на турнира са много големи.

Двата тима имат доста богата история на мачовете помежду си. Срещата ли са общо 30 пъти. Победите са франжузите са 13, 9 тези за германците, а равенствата 8. В последните 4 сблъсъка "петлите" нямат поражение от Маншафта.

За домакините с травми са Юмтити, Толисо, Фекир и Товен. Германия няма да може да разчита на Боатенг, Трап, Рюгигер, Ройс, Горецка и Хаверц.