Соу сменя Гачинович.

68′

Гачинович има възможност да вкара трети гол за Айнтрахт!

Не успява да се разпише.

От много близко разстояние, Нойер показа защо е сред най-класните вратари в световен мащаб.

65′

Първо Коман, от близка дистанция, а след това и Горецка, от границата наказателното поле, опитват да затруднят съперниковия вратар.

И в двата случая кълбото се отбива в тялото на бранител.

64′

Перишич е заменен от Гнабри.

61′

ГОООООООООООООООЛ!!!

4:2!

Попадение на Дейвис.

Грешка в защитата на Айнтрахт, капитанът на гостите "асистира" на канадеца, който не пропусна да се възползва от неочакваната възможност.

Отново две попадения преднина за Байерн (Мюнхен)!

58′

Топката е в ръцете на Нойер.

Не особено добро извеждащо подаване, което не затрудни вратаря.

55′

3:2!

Хинтерегер! Отново вкарва топката във вратата!

За пореден път - след центриране от корнер.

За три минути Айнтрахт намали изоставането си в резултата на само едно попадение.

52′

ГООООООООООООООЛ!!!

3:1!

Хинтерегер вкарва топката в мрежата.

Разбъркване в полето на Нойер, не особено добро подреждане на защитниците и кълбото е във вратата.

49′

Ново центриране в полето на Айнтрахт.

Перишич стреля!

Не е точно неговото изпълнение.

46′

ГООООООООООООЛ!!!

3:0!

Попадение на Левандовски!

Засича центриране в полето на Трап с глава.

Асистенцията е на сметката на Коман.

27 гола в шампионата, 41 във всички турнири за Левандовски.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Тотално надмощие и доминация на Байерн (Мюнхен), при само едно положение за Айнтрахт - това предложиха първите 45 минути от сблъсъка на "Алианц Арена".

Домакините натикаха опонента си в собствената му половина още в началните минути и само спорните съдийски решения и липсата на еднакъв аршин в отсъжданията попречи на баварците до 10-ата минута вече да водят в резултата.

В 12-ата минута центриране намери Мюлер, който съвсем леко отклони топката към Левандовски, в наглед заучено положение. Таранът стреля мощно, но кълбото се отби в напречната греда.

Само пет минути по-късно Томас Мюлер центрира и Горетцка отбеляза с глава. Чудесен пробив по левия фланг за опитния състезател на Байерн, превъзходно, остро центриране и безмилостно засичане в мрежата от страна на Горетцка. Това бе четвърти гол през сезона за него. Предимството за домакините в резултата стана факт.

В 34-ата минута Хинтерегер, съвсем умишлено, заби левия си юмрук в лицето на Левандовски. Наложи се медицинският екип на баварците да се намеси, а провинилият се футболист бе санкциониран и предупреден официално от арбитъра.

Четири минути преди почивката Мюлер успя да удвои преднината на Байерн, като се разписа от близка дистанция. Той овладя кълбото и го прати покрай Трап за 2:0.  Ситуацията бе разгледана на повторение, но голът все пак беше зачетен. Засада нямаше.

Айнтрахт се опита да отговори с положение пред вратата на Нойер, но Роде стреля много неточно.

45′

Почивка.

44′

Засада на Костич.

41′

2:0!

Мюлер овладява топката в наказателното поле и стреля точно от близка дистанция!

Преднината на баварците е удвоена.

Ситуацията бе разгледана на повторение, но голът все пак беше зачетен.

Засада няма.

Снимка 480708

Източник: Twitter

38′

Левандовски ще трябва да доиграе срещата с лепенка под дясното си око.

Травмата бе получена преди минути, когато той понесе удар в лицето си.

34′

Хинтерегер натресе левия си юмрук в лицето на Левандовски!

Жълт картон за провинилия се състезател.

Нападателят става на крака и продължава участието си в битката.

27′

Асистенцията на Мюлер е под номер 200 за него в кариерата му в клуба!

Впечатляващо постижение.

Снимка 480704

26′

Засада на Левандовски.

25′

Левандовски опита да се промъкне между последните двама бранители на съперника.

Не успява да го направи.

Резултатът се запазва непроменен.

23′

Реферът видя фаул в мача.

Този път срещу Кимих.

Нямаше как арбитърът да подмине ситуацията, тъй като се случи пред очите му.

Правилно решение на Фриц.

19′

Пробив на Роде.

Достига до възможност за изстрел.

Не успява да насочи добре топката.

17′

1:0!

Томас Мюлер центрира и Горетцка бележи!

Чудесен пробив по левия фланг за опитния състезател на Байерн, превъзходно, остро центриране и безмилостно засичане в мрежата от страна на Горетцка!

Четвърти гол през сезона за него.

Предимство за домакините в резултата.

14′

Кимих центрира.

Павар засича топката с глава!

Трап отново се справя.

Нова пропиляна възможност от домакините.

13′

Извеждащо подаваен към Перишич.

Той стига до топката, но не я намира по възможно най-добрия начин.

Трап хваща кълбото в ръцете си.

12′

ГРЕДА!

Центриране в полето на Айнтрахт бе продължено леко от Мюлер към Левандовски.

Той шутира мощно, но кълбото се отбива в напречната греда.

Малшанс за баварците.

11′

Пробив на Дейвис по левия фланг.

Чудесен финт в подходящия момент.

Вместо да стреля, избира да подава.

Не успява да прати кълбото до Мюлер.

9′

Рисковано връщане към Нойер.

Той за пореден път се справя хладнокръвно.

Зачестиха тези изяви на последните играчи в постройката на Байерн.

7′

Две поредни груби прояви на Да Коста.

Никаква реакция от арбитъра. Отново.

От скамейката на баварците не са доволни. С основание.

4′

Нарушение срещу Коман...

Съдията не дава сигнал.

Играта продължава.

Повторенията показват, че футболистът на Байерн бе спрян непозволено на границата на наказателното поле, а може би и в неговите предели.

3′

Той успява да се справи със ситуацията.

Напрежението остава в миналото.

2′

Нарушение срещу Левандовски още в самото начало на двубоя.

Беше ударен с лакът в тила.

Изправя се нападателят без никакви сериозни поражения.

1′

Първи съдийски сигнал.

Снимка 480707

1′

Минута мълчание преди началото на двубоя.