Българският нападател Цветан Генков игра пълни 90 минути за Динамо (Москва) при загубата от Луч-Енергия (Владивосток) с 0:1 в среща от 14-ия кръг на футболното първенство на Русия.

Генков нямаше много шансове за отбелязване на гол, а в 34-ата минута стреля в ръцете на вратаря Марек Чех. Единственото попадение в срещата бе дело на Шевченко в 90-та минута.

В друга среща от днес Терек (Грозни) завърши 0:0 с лидера в класирането Рубин Казан. Цял мач за домакините играха бившите футболисти на ЦСКА (София) Флорентин Петре, Валентин Илиев и Радослав Забавник.

В третия мач ЦСКА Москва загуби с 0:2 от ФК Москва. В класирането Динамо Москва е на трето място с 24 точки. Лидер е Рубин Казан с 28 точки, пред Амкар Перм с 26 точки.