Пари Сен Жермен се измъчи, но победи Лил с 1:0 като гост в мач от 1-ия кръг и доказ. В герой за парижани се превърна Лукас Моура. Бразилецът вкара единственото попадение в 57-ата минута след асистенция на Матуиди.

Новото попълнение на ПСЖ Анхел ди Мария остана извън групата за мача. Аржентинецът бе представен като футболист на шампионите, но старши треньорът Лоран Блан реши да го остави извън състава. Освен Ди Мария отсъстваше и голямата звезда Златан Ибрахимович.

Както е известно, Ди Мария беше посочен като най-скъпия играч в историята на футбола. Като се вземат всички преминавания на 27-годишния аржентинец в различни клубове, общата стойност вече е 134,3 милиона паунда.

Въпреки отсъствието на най-скъпите си футболисти гостите се справиха отлично, макар че играха през по-голямата част от мача с човек по-малко. Още в 28-ата минута за два жълти картони беше изгонен Рабио.

Съставът на ПСЖ: Трап, Максуел, Тиаго Силва, Орие, Давид Луис, Матуиди, Пасторе (46 - Тиаго Мота), Верати (73 - Стамбули), Лукас Моура (89 - Аугустин), Рабио, Кавани

Lille - PSG 0:1 FT by mohamed1021