Българският нападател Костадин Башов направи нов силен мач и беше в основата на победата на Еносис с 3:0 над лидера Кармиотиса в мач от десетия кръг на кипърската втора футболна дивизия.

В средата на първата част Башов се измъкна сам срещу вратаря на съперника, който го повали в наказателното поле, заради което получи директен червен картон, а Илиас Ватис откри от отсъдената дузпа.

Йоргос Коланис удвои минута преди почивката след пас на Башов, а в самото начало на втората част българинът асистира и за третия гол на Михалис Йоргацис. В състава на домакините след наказание се завърна и Рангел Абушев.

С успеха Еносис се изкачи на четвърта позиция в класирането с 19 точки, само на 2 точки зад водача Кармиотиса.