Италия и Испания завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която се игра на стадион "Фриули" в Удине.

"Адзурите" не успяха да си върнат на "Ла Фурия" за тежката загуба с 0:4 в предишния мач между двата тима.

Момчетата на Антонио Конте излязоха напред в резултата в 68- ата минута чрез Лоренцо Инсиние, който се възползва от чудесен пас на Емануеле Джакерини и прати топката в мрежата.

Само две минути по-късно Ариц Адурис изравни, с което оформи и крайния резултат.

Италия - Испания 1:1

1:0 Лоренцо Инсиние (68')
1:1 Ариц Адурис (70')

Италия: Буфон, Астори, Бонучи, Дармиан, Флоренци(89-Де Силвестри) , Джакерини (79-Антонели), Пароло (89-Жоржиньо), Мота, Едер (51-Инсиние), Кандрева (60-Бернадески), Пеле (60-Дзадза).

Испания: Де Хеа, Хуанфран (79-Алба), Пике, Рамос (46-Начо), Аспиликуета, Мата (46-Коке), Тиаго (61-Иско), Сан Хосе, Фабрегас, Мората (86-Алкасер), Адурис (71-Силва).

Стадион: "Фриули"
Съдия: Дениз Айтекин