Както е известно, цял свят е отправил поглед към Беларус, защото там футбол се играе. С интерес следим какво се случва в шампионата им. Но с оглед липсата на спорт, ще обърнем внимание и на любопитен двубой от местната дублираща лига.

Днес вторият отбор на Рух Брест разби дубъла на БАТЕ Борисов с 4:1 като гост. Домакините бяха шокирани още в 6-ата минута, когато гол вкара 18-годишният талант на Рух - Алексей Антилевски (на снимката).

Снимка 474216

Източник: rukh.by

До 61-ата минута гостите вече водеха с 4:0 след попадения на Морозов и Никифоренко - 2. БАТЕ 2 стигна до почетния си гол в продължението на мача от дузпа, която реализира Пигас. Срещата се игра на "Борисов Арена".

Припомняме, че Левски беше отстранен от първия отбор на БАТЕ в III квалификационен кръг на Шампионската лига през 2008-а година.

Тодор Батков-младши: Павел Колев да осъзнае, че Левски е той, а той е Левски

"Той не избяга, както повечето очакваха"