Отборът на Босна и Херцеговина записа победа с 2:0 над Северна Ирландия в тазвечершната среща от Лига В, Група 3 в Лигата на нациите.

Резултатът бе открит в 27-ата минута, когато Един Джеко се озова зад защитата на съперника и директно мушна топката в мрежата за 1:0. Преди това, гостите имаха два много добри шанса за попадение, но късметът не им се усмихна. Първо Сейвил достигна до хубаво центриране, но топката след изпълнението му профуча покрай страничния стълб. Малко след това, той отново пробва, стреляйки отблизо, но кълбото се удари в гредата.

В 30-ата минута, втори гол на Джеко бе отменен заради засада.

Втора поредна победа за Израел в Лига на нациите (РЕЗУЛТАТИ)

Израелците се справиха с Албания у дома

В 73-ата минута, героят Джеко удвои и сложи край на интригата в срещата. Така Босна продължава да е на първата позиция в групата с актив от 9 точки, докато Северна Ирландия остава последен с нула.