90′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Арена Национала", гр. Букурещ (Румъния) Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

Украйна победи Северна Македония с 2:1

Северна Македония се бори, но позволи на Украйна да запише първа победа на Евро 2020

Интересна среща в Букурещ

84′

ПРОПУСК ЗА УКРАЙНА! Ударът на Малиновски е блокиран от вратаря на Северна Македония!

82′

ДУЗПА В ПОЛЗА НА УКРАЙНА! Рефер реши да прегледа една ситуация, при която след центриране от пряк свободен удар, Даниел Аврамовски, който бе на стената, игра с ръка.

78′

Микола Шапаренко напуска, влиза Сергий Сидорчук

77′

Даниел Аврамовски влиза, за сметка на Енис Барди

74′

Сериозна грешка на северномакедонската отбрана, която изпусна Циганков, но той оставен непокрит, стреля твърде разочароващо

Снимка 535246

70′

Андрий Ярмоленко е заменен от Виктор Циганков

70′

Роман Яремчук отстъпва мястото си за сметка на  Артьом Беседин

68′

Бущан изби удар от границата на наказателното поле, отправен от Трайковски. След последвалия корнер, нищо опасно.

65′

Малиновски стреля опасно след подаване на Ярмоленко, вратарят изби.

59′

Дарко Велковски получи жълт картон заради груба игра.

57′

ГОЛ ЗА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ! Алиоски пропусна, вратарят изби, но при добавката, играчът на Лийдс е точен!

Снимка 535259

55′

ДУЗПА ЗА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ! Топката се удари в гредата след удар на Трайковски, а при опит за игра с нея, Горан Пандев бе повален от Караваев и реферът е безкомпромисен!

54′

Украинците властват на терена, северномакедонците по трибуните. Силна подкрепа за тима на Игор Ангеловски, с оглед на факта, че срещата се играе в Букурещ.

Снимка 535245

50′

Директен удар от фаул от далечна дистанция, изпълнен от Ярмоленко, вратарят се намеси и изби.

47′

Горан Пандев стреля опасно, вратарят на Украйна Бущан се намеси решилно и изби.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

46′

Дарко Чурлинов замени Стефан Спировски на вратата.

46′

Бобан Николов бе заменен от Александър Трайковски

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Шапаренко падна, опитвайки да си спечели дузпа, вместо това получи жълт картон.

39′

Звездата на Северна Македония - Горан Пандев стреля от близка дистанция, прехвърляйки вратаря Бущан и вкара, но попадението не бе зачетено заради засада.

Снимка 535253

34′

ВТОРИ ГОЛ ЗА УКРАЙНА! Яремчук бе изведен добре от десния фланг, без никакво напрежение нападателят се измъкна отлично от засадата, напредна сам срещу вратаря на Северна Македония и с лекота успя да се разпише с удар в близкия ъгъл, докато югозападните ни съседи очакваха, че има засада. Такава, обаче няма - 2:0 за Украйна.

Снимка 535250

29′

ГОЛ ЗА УКРАЙНА! Караваев засече топката от корнер и отклони към непокрития Ярмоленко, който от непосредствена близост с нисък удар в средата на вратата, откри! Попадението може да тежи на македонската отбрана, която изпусна звездата на противника!

Снимка 535251

23′

Ярмоленко излезе на чиста голова позиция, излъга двама бранители и стреля, топката бе избита от вратаря Спировски.

Снимка 535247

21′

Караваев напредна опасно по десния фланг, опита да подаде в наказателното поле, но топката бе избита.

15′

Елмас засече подаване от Николов и опита да стреля, за първи път към вратата на украинците, но твърде неточно.

11′

Яремчук напредна отдясно и навлезе опасно в наказателното поле и можеше да стреля, но вместо това реши да подава и добрата възможност за Украйна беше пропиляна.

Снимка 535242

7′

Опит на Андрий Ярмоленко беше избит в безопасна зона. След последвал корнер Шапаренко центрира опасно, но топката отново бе изчистена.

6′

Селекцията на Шевченко опитва лек натиск в първите минути на мача, към момента обаче без удар към вратата, пазена от Спировски.

2′

В първия мач, Украйна затрудни Нидерландия, но загуби с 2:3

Снимка 535238

2′

Северна Македония отстъпи в първия си мач - 1:3 от Австрия.

Снимка 535239

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

15 Виктор Циганков 9 Александър Трайковски

Украйна и Северна Македония стартираха участието си на Евро 2020 със загуби и затова днес ще трябва да дадат максимума, за да останат в турнира. Срещата ще се играе в Букурещ, а началото е от 16:00 часа. Украинците показаха характер срещу Нидерландия и наваксаха пасив от два гола, но в крайна сметка отстъпиха с 2:3. Северна Македония пък падна с 1:3 от Австрия в дебюта си на голям форум.

Украйна се бори доста, но записа антирекорд

С шест поредни загуби

В исторически план Украйна има надмощие срещу днешния си съперник. От 4 мача украинците са спечелили 3 и са допуснали само един гол. В квалификациите за Евро 2016 "синьо-жълтите" се наложиха с 1:0 в Скопие и 2:0 в Киев.

Селекционерът Андрий Шевченко няма да може да разчита на крилото Олександър Зубков.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Австрия победи Северна Македония с 3:1

"Златни" австрийски резерви развалиха дебюта на Северна Македония

Класата си каза думата

Проблемите на северномакедонците са в защита. Това си пролича най-вече през второто полувреме срещу Австрия, когато и умората си каза думата. Въпреки това, Ангеловски отново ще заложи на Дарко Велковски, Висар Муслиу и Стефан Ристовски, а под рамката ще е Столе Димитриевски.