90′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Олимпийски", гр. Баку (Азербайджан) Зрители: 15784
90′

Край на мача.

89′

Итън Ампаду влиза на мястото на Аарън Рамзи.

85′

Марио Гавранович прати топката във вратата! Попадението му обаче бе отменено заради засада.

84′

Харис Сеферович е заменен от Марио Гавранович.

75′

Даниел Джеймс напуска терена, Дейвид Брукс влиза на негово място.

74′

ГОЛ! Кийфър Мур! Джо Морел центрира добре и оставен абсолютно сам в наказателното поле, стреля с глава, възстановявайки равенството.

Снимка 534436

66′

Емболо! Футболистът отново притесни островитяните с техничен диагонален удар от линията на пеналтерията. За късмет на Уорд, топката мина покрай дясната греда.

66′

Денис Закария влиза на мястото на Джердан Шакири.

63′

Кевин Мбабу е оцветен в жълто.

49′

ГОЛ! Емболо дава аванс на "кръстоносците"! Футболистът се извиси над всички след центриране от ъглов удар и с глава насочи топката във вратата - 0:1.

Снимка 534435

48′

Брийл Емболо напредна опасно и отправи изстрел от границата на наказателното поле. Уорд обаче отново показа рефлекс и спаси.

47′

Мур получи жълт картон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Емболо пусна хубав пас към Харис Сеферович, но последният отправи лош удар от наказателното поле и топката отиде високо над напречната греда.

36′

Брийл Емболо опита изстрел извън наказателното поле, но ударът му е блокиран от противников защитник.

30′

Жълт картон за Фабиан Шер.

21′

Дани Уорд също показва класа! Фабиан Шер стигна до топката след центриране от ъглов удар и технично насочи кълбото към вратата. Уорд обаче внимаваше и спаси.

15′

Страхотно спасяване на Ян Зомер! Кийфър Мур засече центриране отляво. Нападателят насочи отлично с глава топката към вратата на швейцарците, но Зомер демонстрира прекрасна реакция и изби.

Снимка 534430

7′

Спокойно начало на срещата. Двата отбора се опитват да разгърнат играта си, но без да предприемат излишни рискове.

1′

Уилямс Цубер

Уелс и Швейцария ще се изправят един срещу друг днес от 16:00 часа във втория мач от група "А" на Евро 2020. Сблъсъкът ще се играе на Олимпийския стадион в Баку. Вчера Италия победи Турция с класическото 3:0 и даде сериозна заявка за спечелване на групата. Сега след този мач ще има още повече яснота кои са фаворитите за първите места.

На дебютните си еврофинали през 2016 година във Франция Уелс поднесе голяма бомба. Водени от Гарет Бейл и Арън рамзи "Драконите" достигнаха до 1/2-финал. Сега всички в страната мечтаят за нов европодвиг, но този път задачата изглежда доста по трудна. Звездите на тима не са в най-добрата си форма и като че ли най-силните години вече са зад гърба им.

Швейцария се намира в прекрасна форма преди началото на еврофиналите, като имат 6 поредни победи на сметката си. Освен това играчите на Владимир Петкович могат да са оптимисти преди днешния мач, тъй като в досегашните 7 мача с Уелс тимът може да се похвали с 5 победи и само 2 загуби.