90+4′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Ла Картуха", гр. Севиля (Испания) Зрители:
90+4′

Край на мача.

90′

Бенеш заменя Хамшик.

Снимка 536212

89′

Оярсабал проби отляво и отправи силен удар, който мина покрай вратата.

75′

Морено е заменен от Оярсабал.

75′

Траоре заменя Аспиликуета.

72′

ГООЛ ЗА ИСПАНИЯ! Куцка прати топката в собствената си врата. Словаците не успяха да изчистят центриране от корнер. Тиаго опита удар, който бе слаб. След него последва разбъркване, при което Пау Торес отправи удар с глава. Куцка в опита си да изчисти прати топката в собствената си врата.

Снимка 536214

71′

Тиаго заменя Бускетс.

71′

Пау Торес влиза на мястото на Гарсия.

69′

Вайс заменя Мак.

69′

Суслов заменя Хараслин.

67′

ГООЛ ЗА ИСПАНИЯ! Феран Торес се разписа! Педри и Сарабия направхиха двойно, след което последният нахлу в наказателното поле и пусна остър пас, който Феран отклони във вратата.

Снимка 536213

65′

Мората е заменен от Феран Торес.

59′

Жълт картон за Алба.

Снимка 536209

56′

ГООЛ ЗА ИСПАНИЯ! Сарабия бележи! Продължителна атака на домакините, при коята Алба получи отляво на границата на наказателното поле. Крайният защитник пусна успореден пас по земя, който бе засечен от Сарабия.

55′

Дюриш отправи слаб удар, който не затрудни Симон.

Снимка 536208

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

Дюриш заменя Дуда.

46′

Лоботка влиза на мястото на Хромада.

45′

Начало на втората част.

45+5′

Край на първата част.

Снимка 536210

45+3′

ГООЛ ЗА ИСПАНИЯ! Лапорт бележи! Словакия не успя да изчисти добре центриране от корнер. Топката стигна до Морено отдясно, а вратарят излезе неразчетено. Нападателят центрира за Лапорт, който с глава насочи в левия ъгъл.

45′

Удар от далечна дистанция на Аспиликуета минава покрай вратата.

Снимка 536207

40′

Жълт картон за Бускетс.

30′

ГОООЛ ЗА ИСПАНИЯ! Дубравка боксира топката в собствената си врата! Сарабия пресече едно подаване, напредна и с мощен удар прати топката в горната греда. Дубравка понечи да боксира и заби топката в мрежата си....

Снимка 536206

24′

Мората получи пред наказателното поле, намери коридор за стрелба и отправи тежък удар, който Дубравка изби.

Снимка 536199

15′

Жълт картон за Дуда.

12′

Мората пропусна дузпа! Наказателният удар бе отсъден, след като Хромада без да иска нацели крака на Коке. След намесата на ВАР съдията посочи бялата точка. Зад топката застана Мората, който опита силен удар вдясно, но Дубравка спаси.

Снимка 536198

5′

Мората намери Сарабия в наказателното поле. Фланговият нападател отправи удар, който бе блокиран.

1′

Начало на мача.

Снимка 536197

1′

24. Роберт Косцелник 21. Микел Оярсабал

Словакия и Испания се изправят един срещу друг в среща от Група Е на Евро 2020. Това ще се случи на "Естадио Ла Куртиха" в слънчева Севиля.

Много изненадващо с оглед предварителните очаквания, словаците имат точка в повече и са втори във временното класиране. След първите два мача Испания има едва два пункта в своя актив и не е невъзможно шампионата да загуби един от големите си фаворити за трофея.

Словакия постигна сензационен успех още в първия си двубой на първенството, надигравайки Полша. След това загуби минимално от Швеция, но шансовете пред "соколите" за участие на осминафиналите не са никак лоши.

На символичните домакини ще им бъде достатъчно и реми в гореща Севиля, което все пак е доста трудно постижимо, имайки предвид класата на противника, срещу когото се изправят.

Испания изигра два много сходни двубоя с Швеция и Полша. Срещите се развиваха изцяло пред вратата на противника, а положенията в полза на "Ла Фурия Роха" не бяха никак малко с общо 28 удара, от които 10 точни.

Те обаче бяха достатъчни само за един гол, който не бе победен. Мората се отчете с фрапантни пропуски и в двете срещи, а Морено пропусна от бялата точка с Полша. В крайна сметка и в двата мача точките бяха поделени.

Луис Енрике за евентуално изгонване: Шегувате ли се?