90+5′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Газпром Арена", гр. Санкт Петербург (Русия) Зрители:
90+5′

Край на мача!

90+4′

ГОООООООЛ! ШВЕЦИЯ ЩЕ СПЕЧЕЛИ МАЧА.

Клаесон финишира прекрасна атака на големия виновник в случая Кулишевски, поляците са съкрушени.

84′

ЛЕВАНГОЛСКИИИИ! 2:2!

Франковски със страхотен пробив, а още по-впечатляващо беше първото докосване на "деветката" - резултатът е изравнен. Все още има време за пълен обрат.

83′

Глик е официално предупреден.

79′

Плачета вместо Криховяк.

77′

Клаесон ще доиграе мача на мястото на героя Форсберг.

75′
Снимка 536222

74′

Картон за Криховяк.

73′

Козловски влиза на мястото на Клих.

68′

Берг на мястото на Исак.

68′

Крафт вместо Лустиг.

67′

Нападателят на Лудогорец отбеляза изравнителен гол, но ВАР го отмени заради засада!

66′
Снимка 536201

62′

Шверчок влиза на мястото на Жозвяк.

61′

ЛЕВАНДОВСКИИИ! 2:1

Полша е обратно в играта! Звездата на Байерн се разходи из отбраната на шведите и от ъгъла на наказателното поле матира Олсен.

59′

ГООООЛ! ФОРСБЕРГ!

Ново попадение на "десетката" !

58′
Снимка 536220

55′

Кулушевски заменя Куасон.

50′

Великолепно спасяване на Шчесни след удар на Робин Куасон

47′

Франковски на мястото на Пухаш.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА ПОЧИВКАТА.

45′

Начало на втората част.

39′
Снимка 536202

45+3′

Край на първата част

43′

Поредица от корнери за Полша, вече са 7:2.

38′

Опитът за натиск на поляците продължава, но без положения за гол.

28′

Спокойни следващи десет минути след бурното начало.

17′

Пропуск на Левандовски с глава - ударът му се отклонява в гредата, топката попадна отново в голаджията и той пак я стреля в горната греда. Полша започва да влиза в мача.

11′
Снимка 536204

10′

Ранен жълт картон за Даниелсон.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

2′

ГОООООЛ! 1:0!

Форсберг наказва полските мечти още в първите секунди на двубоя, Шчесни е безпомощен след соловата акция на халфа и прецизния му изстрел от десетина метра.

1′

Начало!

1. Робин Олсен 1. Войчех Шчесни
2. Михаел Лустиг 5. Ян Беднарек
3. Виктор Линдельоф 9. Роберт Левандовски (к)
9. Маркус Берг 13. Марчей Рибус

Във финалния рунд на интригуващата Група Е на Евро 2020 лидерът Швеция приема Полша. Скандинавците вече се класираха за 1/8-финалите и ще играят за честта си, докато "дружина долска" преследва задължителен успех, за да играе на елиминациите.

Швеция удържа огромен натиск от Испания на 14 юни и изстрада нулевото реми, което им донесе така важната точка. В този двубой скандинавците също имаха няколко положения, с които дори можеха да измъкнат точката.

Очаквано срещу Словакия видяхме далеч по-атакуващ шведски тим, който пропиля добри възможности, но спечели минимално с гол от дузпа. Със завоюваните четири точки до момента северняците най-малко ще продължат към елиминациите като един от най-добрите трети отбора.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Скандинавците обаче имат възможността за първи път от 2004 година да завършат първи в своята група от еврофинали, когато за последно завършиха и непобедени в груповата фаза.

Полша пък успя да спечели точка от срещата си с Испания в събота, тъй като двата тима направиха реми 1:1 в Севиля. В момента "дружина полска" е в лоша форма, като няма успех в петте си мача през 2021 година.

Тимът триумфира само в един от последните девет сблъсъка. Въпреки лошия скорошен рекорд, поляците вкараха гол във всички от последните осем мача, така че в предстоящия двубой можем да очакваме попадения и в двете врати.