Турнир: Европейски първенства Стадион: Зрители:
90+5′

Край на мача.

90+2′

ГОООЛ ЗА ИСПАНИЯ!!! След центрирането в наказателното поле на Швеция последва удар по диагонала на Руис. Родриго Морено успя да засече топката във вратата и да изравни.

88′

Жълт картон за Берг.

83′

Екдал е заменен от Свенсон.

81′

Навас заменя Карвахал.

Снимка 447906

Източник: uefa.com

80′

Жълт картон за Руис.

80′

Жълт картон за Олсон.

77′

Ишак влиза на мястото на Куаисон.

75′

Кепа лови топката след слаб удар с глава на Берг.

69′

Жълт картон за Себайос.

Снимка 447905

67′

Себайос центрира отдясно в наказателното поле, където Гранквист изпусна Морено, но нападателят стреля с глава покрай вратата.

66′

Родриго влиза на мястото на Тиаго.

60′

Кепа заменя Де Хеа.

58′

Олсен лови опасен удар с глава на Родри след центриране от корнер.

Снимка 447901

53′

Спасяване на Де Хеа! Олсон проби отдясно и намери Форсберг. Нападателят нанесе удар по земя, който вратарят на Испания отрази.

50′

ГООООЛ ЗА ШВЕЦИЯ!!! Маркус Берг бележи. Куаисон центрира в наказателното поле, където Берг нанесе удар, който Де Хеа спаси. След това последва добавка на нападателя, който този път не сбърка - 1:0.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Пропуск на Форсберг! Швеция организира отлична атака през центъра. Топката стигна до Форсберг. Нападателят опита удар, който рикошира в Иниго Мартинес и излезе в корнер.

40′

Олсен изби удар с глава на Морено.

Снимка 447902

36′

Неточен удар на Фабиан Руис минава високо над вратата.

33′

Спасяване на Де Хеа! Лустиг проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Куиасон насочи топката с глава в горния ляв ъгъл, но стражът демонтрира чудесен рефлекс и изби.

28′

Пропуск на Швеция! Испанците опитаха да изнесат топката с къси подавания, но сбъркаха. Куаисон пое кълбото и опита удар, който мина покрай вратата.

27′

Лустиг опита опасен удар от далечна дистанция, който Де Хеа спаси.

20′

Ново спасяване на Олсен. Карвахал центрира в наказателното поле, където Морено надскочи Линдельоф и нанесе удар с глава, който вратарят на Швеция изби в корнер.

11′

Спасяване на Олсен!!! Топката бе свалена след центриране от корнер и Родри нанесе удар от няколко метра, който вратарят на Швеция изби.

7′

Пропуск на Тиаго!!! Родри намери Тиаго, който нанесе удар. Топката бе блокирана от защитник на Швеция и се върна в халфа. Алкантара остана сам срещу Олсен и опита да го финтира, но вратарят успя да чукне кълбото и да предотврати гол в своята врата.

Снимка 447903

3′

Първа добра възможност за Испания. Карвахал намери Фабиан Руис пред наказателното поле. Халфът нанесе силен удар, който Олсен изби.

1′

18. Танкович 15. Торес

Швеция приема Испания в ключов двубой от  Група "F" на квалификациите за Евро 2020. Срещата на "Френдс Арена" започва в 21:45 часа.

Двата отбора заемат челните места и се надяват да си осигурят визи за финалите догодина. Победа праща "Ла Фурия" на финалите през следващото лято.

Късна дузпа донесе точка на Норвегия срещу Испания

"Ла фурия роха" пропусна да се класира още сега на Европейското първенство

Преди няколко дни иберийците стигнаха само до 1:1 срещу Норвегия.

Преди изиграването на мачовете от осмия кръг домакините имат 14 точки, с пет по-малко от своите гости и със само една повече от третия в класирането отбор на Румъния.