90′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Йохан Кройф Арена", гр. Амстердам (Нидерландия) Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

85′

ГОЛ ЗА НИДЕРЛАНДИЯ! Вратарят даде грешен пас, Вайндал овладя и подаде към Аке, той центрира към заданата греда и там Дъмфрис засече с глава за 3:2!

Снимка 534601

79′

ГОЛ ЗА УКРАЙНА! Роман Яремчук засече с глава след центрира от фаул. Шок за "лалетата", които предвкусваха успеха!

Снимка 534600

75′

ГОЛ ЗА УКРАЙНА! Роман Яремчук плъзна топката към Ярмоленко, който насочи прекрасно топката и от границите на наказателното поле прониза мрежата на домакините в горния ляв ъгъл!

Снимка 534596

72′

Атака с много подавания между украинците, завършила с удар на Яремчук, но Стекеленбург нямаше никакъв проблем да предотврати слабия летеж на топката.

64′

Дейли Блинд отстъпва мястото си на Нейтън Аке

64′

Патрик ван Аанхолт излиза, влиза Оуен Вайндал

64′

Марлош е заменен от Микола Шапаренко

58′

ГОЛ ЗА НИДЕРЛАНДИЯ! Дъмфрис проби отдясно, навлезе в наказателното поле и подаде към Вегхорст, който удвои от близка дистанция. След разглеждане на ВАР системата заради съмнения за засада, попадението бе зачетено!

Снимка 534595

52′

ГОЛ ЗА НИДЕРЛАНДИЯ! Флангова атака, топката стигна до Дъмфрис, който центрира по земяма, вратарят Бущан пресече с ръка, тя попадна във Вайналдум, който от 15-16 метра стреля под гредата за 1:0!

Снимка 534594

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! 0:0!

41′

Думфрис засече с глава след високо подаване, но ударът му беше лишен от точност.

39′

Каква възможост за "лалетата"! Вайналдум стреля много силно от границите на наказателното поле, но вратарят Бущан изби с лявата си ръка!

Снимка 534588

30′

Ярмоленко проби и отправи удар, който беше твърде лесен за вратар от класата на Мартен Стекеленбург.

27′

Ярмоленко се свлече в наказателното поле след съприкосновение с Тимбер. Съдията Брих бе категоричен - дузпа няма! Решението му изглежда правилно след повторението на ситуацията.

20′

Притежанието на топката – 65 % на 35%.

Снимка 534587

16′

Яремчук си освободи пространство в наказателното поле и отправи добър удар към средата на вратата, но Мартен Стекеленбург спаси без много усилия.

12′

Зубков се контузи и бе заменен от Марлош.

5′

След разбъркване в наказателното поле, капитанът Депай подаде към Дъмфрис, който от няколко метра сам срещу вратаря стреля, но вратарят изби.

2′

Нидерландия отне топката и организира първата контраатака! Депай се измъкна, стреля опасно с левия крак, но вратарят изби за ужас на домакините.

Снимка 534584

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′

Подкрепа към Кристиан Ериксен от трибуните на "Йохан Кройф Арена".