Капитанът на Северна Македония Горан Пандев коментира загубата с 1:2 от Украйна.

Украйна победи Северна Македония с 2:1

Северна Македония се бори, но позволи на Украйна да запише първа победа на Евро 2020

Интересна среща в Букурещ

"Само 45 добри минути в такива състезания не са достатъчни. Трябва да играем като във втората част на целия мач. Започнахме внимателно и когато получите гол от почивка, става по-трудно. Допуснахме гол от корнер, след това имахме много шансове да изравним преди дузпата през второто полувреме, но това е футболът. Съжалявам, че загубихме, поне можехме да стигнем до точка. Това са мачовете, които играем за първи път в кариерата си. Когато допуснахме гол, сякаш се отпускахме. Как да изчакате да допуснете гол и да започнете да играете. Такива състезания не толерират импровизации. Трябва да играете спокойно, защото няма какво да губим. Направихме нещо голямо", заяви Пандев.