Националният отбор на Германия не срещна никакви трудности при домакинството си на Естония. Момчетата на Йоаким Льов вкараха цели осем гола.

Още в 10-ата минута Марко Ройс откри резултата, до 20-ата Серж Гнабри и Леон Горецка покачиха на 3:0. Шест минути по-късно Илкай Гюндоган се разписа от дузпа, а до края на първото полувреме Марко Ройс добави още едно попадение на сметката си.

Снимка 428527

Източник: Twitter

В 62-ата минута Серж Гнабри също вкара втория си гол в мача. В 79-ата минута Тимо Вернер също записа името си сред голмайсторите, вкарвайки за 7:0. Две минути преди края Лерой Сане оформи крайното 8:0.

Снимка 428526

Другият двубой от група "С" завърши с победа за Северна Ирландия. Три минути преди края 24-годишният Патрик МакНеър донесе победата на своя тим на "Борисов Арена".