Германия записа лежерна победа със 7:0 над дебютанта в европейски квалификации Гибралтар като гост.

Поданиците на британската кралица се държаха достойно до почивката, когато немците водеха само с 1:0.Попадението реализира  Андре Шюрле, а още в 10-ата минута Бастиян Швайнщайгер профука дузпа.

През второто полувреме обаче нещата бързо си дойдоха на мястото. Крузе и Гюндоган вкараха по едно бързо попадение веднага след почивката.

В 57-ата Белараби вкара и четвърти гол, а с нови две попадение Шюрле оформи хеттрика си.

В самия край Крузе сложи точка на голеадата за крайното 0:7.  С успеха Бундестима събра 13 точки и е втори в група "D", на една зад лидера Полша, който също спечели днес.

Гибралтар - Германия 0:7