Турнир: Европейски първенства Стадион: Зрители:

ГООЛ ЗА ХОЛАНДИЯ!! Депай пусна отличен извеждащ пас към Вайндалдум, който с удар по в далечния ъгъл не остави шансове на Нойер.

Брандт заменя Гинтер.

81′

Бабел е заменен от Аке.

79′

ГООЛ НА ХОЛАНДИЯ!! "Лалетата" отново излизат напред. Вайналдум копна топката отляво за Мален, който се разписа на празна врата за 2:3.

78′

Удар по диагонала на Бабел минава покрай вратата на Нойер.

Снимка 441668

Източник: Twitter

74′

Нойер лови удар на Мален от близка дистанция.

72′

ГОООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ!!! Кроос бележи от дузпа. Наказателният удар бе отсъдена за игра с ръка на Де Лихт.

66′

ГОООЛ ЗА ХОЛАНДИЯ!! След центриране от корнер Ван Дайк стреля с глава, Нойер спаси. Топката стигна до Депай, който стреля, а Та заби топката в собствената си врата.

45+16′

Хаверц влиза на мястото на Вернер.

45+16′

Гюндоган влиза на мястото на Ройс.

45+14′

ГООЛ ЗА ХОЛАНДИЯ! Бабел центрира в наказателното поле, където Та се подхлъзна, след това Шулц сбърка. Топката стигна до Френки де Йонг, който останал сам срещу Нойер не сбърка.

45+13′

Мален заменя Де Роон.

45+13′

Прьопер влиза на мястото на Дъмфрис.

Снимка 441663

45+11′

Спасяване на Нойер!!! Дъмфрис намери Депай в наказателното поле, нападателят продължи към Вайндалдум. Халфът стреля силно от границата на наказателното поле, но Нойер с блестяща реакция изби.

45+8′

Шулц пое топката в половината на Холандия и напредна. Халф-бекът опита удар по диагонала, който Ван Дайк изчисти в корнер.

45+6′

Нойер лови силен удар на Промес.

Снимка 441662

45+5′

Нова опасност пред вратата на Холандия. Гнабри навлезе на скорост в наказателното поле и опита удар по диагонала, който Де Лихт изчисти от голлинията.

45+2′

Жълт картон за Де Роон.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

42′

Пропуск на Ройс! След рикошет във Ван Дайк топката стигна до Кроос. Халфът пусна към оставения непокрит в наказателното поле Марко Ройс, чийто удар бе спасен от Силесен.

40′

Удар с глава на Депай минава над вратата.

35′

Жълт картон за Кимих.

Снимка 441660

35′

Жълт картон за Депай.

30′

Нойер лови слаб удар на Де Лихт.

Снимка 441661

28′

Гнабри получи пас в полето на "лалетата". Фланговият футболист опита да прехвърли Силесен, но неуспешно.

22′

Депай центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Де Лихт надскочи защитата на Германия и нанесе удар, който премина покрай вратата на Нойер.

15′

Удар на Кроос от пряк свободен удар минава над вратата.

9′

ГОООООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ!!!! Клостерман получи отличен извеждащ пас и остана сам срещу Силесен. Вратарят спаси удара на халф-бека. Кълбото стигна до Гнабри, който от няколко метра прати топката в левия ъгъл.

Снимка 441659

8′

Спасяване на Нойер!!! Мемфис Депай получи топката пред наказателното поле, финтира Та и нанесе мощен шут, който вратарят на Германия изби.

6′

Удар от дистанция на Кроос не представлява трудност за Силесен. Топката излиза в аут.

5′

Спокойни начални минути на срещата.

1′

18. Вилена

Германия се изправя срещу Холандия в мач от група "С" на квалификациите за Евро 2020. Бундестима е безпогрешен до този момент с три победи от три мача. Тимът на Йоги Льов вече победи "лалетата" с 3:2 на старта, а сега ще се опита да оформи дубъл.

Евентуален успех днес на практика ще гарантира на Германия предсрочно място на Европейското първенство. В същото време Холандия ще остане в неприятна ситуация с едва 3 точки от 9 възможни. В същата група е и Северна Ирландия, който е лидер с 12 точки. Тимът обаче не е срещал нито един от фаворитите.

Леон Горецка отпадна от състава на Германия

24-годишният футболист е с травма от последната тренировка на Бундестима

За Маншафта с травма е Лирой Сане, който се оформи като ключова фигура за немците напоследък. Крилото се разписа във всеки един от трите мача в квалификациите. В негово отсъствие много ще се разчита на Тимо Вернер и Серж Гнабри. Леон Горецка също е аут поради травма.

Холандия няма да може да разчита на Дони ван де Беек, Стефан де Фрай и Стивън Бергвайн.

Германия разби Естония с 8:0

Германия унижи Естония с 8:0, Северна Ирландия се справи с Беларус

Бундестимът е на второ място в група "С"

В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Германия имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.

Сблъсъкът в Хамбург започва в 21:45 часа.